O solích

Vítejte v království vonných solí

Od roku 2017 pro Vás vyrábíme unikátní vonné soli.

Jejich unikátností je opravdu obrovské množství hořčíku, který obsahují díky epsomské soli, z které se vyrábějí.

Epsomská sůl je známá již od 17. století, kdy byla objevena u města Epsom ve Spojeném království, právě pro svůj vysoký obsah hořčíku.

Koupel s epsomskou solí je snad nejpohodlnější a nejpříjemnější způsob jak hořčík velice rychle doplnit, protože do lidského těla může vstoupit skrze lidskou kůži. Navíc neprochází skrz žaludek, nesnižuje se tedy tím jeho účinnost.

Hořčík je vůbec báječná věc. Uvolňuje svalové napětí, udržuje naše buňky zdravé a zpomaluje jejich stárnutí. Je velice účinný proti stresu a při bolestech hlavy. A navíc pomáhá produkovat hormon Serotonin, hormon, který je zodpovědný za náš pocit pohody a štěstí.

Aktuálně můžete vybírat z osmi variant vůní, plus pro znalé máme také čistou epsomskou sůl v potravinářské kvalitě.

Tip od spokojených zákazníků:

Naše soli opravdu velmi intenzivně voní, po koupeli proto zkuste nechat vanu do vystydnutí vody napuštěnou. Teplý vzduch z vany Vám roznese vůni hodně daleko… ☺

A protože barvíme naše soli pouze přírodou, vana stačí potom pouze opláchnout. ☺

Všechny naše výrobky mají oficiální certifikaci podle zákona č. 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví a podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady č.1223/2009 o kosmetických přípravcích.

Jsou samozřejmě notifikovány na Evropském portálu CPNP v Bruselu.

Veškeré fotografie a texty uvedené na těchto webových stránkách jsou v souladu s platnými zákony ČR chápány jako duchovní vlastnictví, a jsou chráněny autorskými zákony a zákony na ochranu duchovního vlastnictví.

Jakékoliv použití textů a fotografií je možné pouze s výslovným, písemným souhlasem majitele těchto stránek.