Hodnocení

21.3.2024 Dana Šílená

„Drazí Venclákovi! MOCKRÁT DĚKUJEME Dnes jsme si vyzvedli balíček s krásným obsahem Kytice je naprosto úžasná, všechno, obal, ladění...do posledního kvítku Moc děkujeme, jste skvělí a neuvěřitelně rychlí! A taky děkujeme za dárek Kytička zcela jistě udělá obrovskou radost. Rádi se k Vám do obchůdku zase vrátíme. Mějte se moc hezky a užívejte sváteční den, Dana Šílená ”

21.7.2023 Michaela Hrdličková

„Vykouzlit z mýdla neuvěřitelné skvosty a splnit všechna nejen mýdlová přání, to umí Venclákovi z Amálky. Ať už objednáte mýdla, sůl do koupele, mýdlové květinové boxy, vždy je to jedinečná garance dokonalosti. Michaela Hrdličková”

26.6.2023 Jitka Nováková

„Dobrý den, ještě jednou chci poděkovat za překrásnou mýdlovou kytici, měla úspěch a moc se líbila.:-) Vnoučátka jsem podělila dárečky pro paní učitelky, zvláště 7letá Sára byla nadšená a prohlásila, že si dárečky nechá pro sebe a paní učitelce dá kytičku ;-). Určitě váš obchod zase brzy navštívím a všude pěju chválu a dělám reklamu !!! Přeji krásné léto a ať se stále daří.:-)”

5.1.2023 Linda Novotná

„ Nádherná barevná voňavá mýdélka, krásně zabalená, ani jsem nemyslela, že ta vůně bude tak parádní - mýdla voní i z dálky! nejen při přičichnutí. Krásná práce, moc děkuji a nemohu jinak než doporučit!”

21.9.2022 Simona Kolaříková

„Byl to můj první nákup mýdel od Amálky, ale určitě ne poslední :-) Vše bylo perfektní, od úžasných výrobků, přes informovanost o stavu odeslání objednávky, až po malou pozornost jako poděkování za nákup voňavého balíčku :-) Prostě vše na 1*. Vřele doporučuji prodejce a děkuji za nádherné výrobky.”

23.6.2022 Katka Pernicová

„Dobrý den, Před chvilkou jsem rozbalila balíček a je to nádhera. Dnes musím ještě ukázat všem v práci, protože tohle musí vidět. Věřím, že se zvýší objednávky z Boskovic. Mějte se krásně a moc Vám oběma ještě jednou děkuji. Díky Vám mám krásnější den.”

3.3.2022 Martina Třísková

„Dobrý den paní a pane Venclákovi, velice děkuji za krásné mýdlové kytice, ze kterých jsem vysloveně nadšená, jedním slovem nádhera. Bude to originální dárek k MDŽ pro mé nejmilejší ženy v rodině. Mám ráda a vážím si lidí, kteří dokáží vyrobit tak úžasné a milé věci, které pohladí po duši. Přeji Vám mnoho úspěchů, nápadů a inspirace ve Vašem konání, a též spoustu spokojených zákazníků jako jsem já. Děkuji za dáreček a přeji hodně zdraví a pohody. Martina Třísková”

8.2.2022 Petra Krbečková

„Dobrý večer, chtěla bych Vám moc poděkovat za překrásnou mýdlovou kytici. Myslím, že kamarádka bude nadšená. Výrobek opravdu předčil mé očekávání. Prosím, poděkujte rukám které tuto krásu vytvářely, je vidět, že pracovaly s láskou a dělaly co je baví. Ráda se budu vracet. Ještě jednou moc děkuji i za pozornosti k objednané kytici. Přeji Vám ať se v práci i životě daří, rozdáváte lidem radost a to je dnes vzácností.”

6.12.2021 Rodina Hrdličkova

„Milí Venclákovi, na jaře jsme si od vás objednávali dokonalá mýdla s hrdličkami jako dárek pro svatebčany k naší svatbě. Takže volba vánočních voňavých dárečků, objednaných u vás byla jednoznačná. Dorazil k nám balíček plný dokonalých voňavých ,,mejdlíček" a set koupelových solí z vaší vánoční edice pro naše nejbližší pod stromeček a já byla opět v úžasu... jéééééé :-) Vaše nádherné, voňavé a prostě po všech stránkách dokonalé produkty jsou vždy jistotou, že kdykoli otevřu balíček od vás, tak vím, že se k vám do Amálky opět velice ráda vrátím a zase něco úžasného objednám. Jste prostě báječní!!!”

29.4.2021 Andrea Grupová

„Dobrý den, mýdla a kytka jsou už doma v Budějkách :-) Mýdla jsou nádherná a na kytici nemám slov. Ani ze skutečných kytek by nebyla tak krásná jako tahle. Moc děkuji. Určitě Vás doporučím svým známým.”

17.3.2021 Hana Pivoňková

„Dobrý den, balíček jsem si dnes v pořádku vyzvedla. Musím říct, že mýdlové kytičky jsou prostě úžasné, ještě daleko hezčí, než na obrázku, a ta vůně :)Také děkuji za dáreček, vše mi udělalo obrovskou radost. Už máme spolu s kamarádkou objednané další. Jste pro mě 1 :) Krásný den a děkuji. Hana Pivoňková”

16.3.2021 Slavomír Kollert

„Skvělá voňavá mýdla, která úžasně provoní šatník. Velmi doporučuji, rozhodně nakoupím znovu. :)”

16.3.2021 Jana Žižková

„Doporučuji všem kdo má rád takovéhle věci, nebo kdo chce obdarovat. Jsou to nádherné, precizní, voňavé výrobky, které překonaly mé očekávání A manželé Venclákovi se skvěle doplňují. Rozhodně jsem nenakupovala naposledy :)”

20.2.2021 Ivana Hynčicová

„Pro Mýdla Amálka jsem se rozhodla po shlédnutí TV pořadu o dvou milých lidech a jejich ruční výrobě nevšedních mýdel. Líbil se mi způsob a láska, se kterou je vyrábějí. Objednala jsem si několik voňavých přání a jsem nadšená. Mýdlové knoflíky jsou krásné a úžasně voní. Komunikace s obchůdkem byla příjemná, pečlivě zabalený balíček dorazil brzy a jako milé překvapení v něm byl i malý mýdlový dáreček. Děkuji a prodejce ráda doporučuji.”

19.11.2020 Martina Ondřichová

„Nádherná a voňavá mýdla, koupelové soli i vůně do šatníku. Milý dáreček navíc. Super rychlé odeslání. Pod stromečkem jistě vše potěší obdarované. Jsem moc spokojená a ráda Mýdla Amálka doporučuji ostatním.”

5.2.2020 Věra Formanová

„Kytička je úžasná, propracovaná do posledního detailu, nádherná vůně, zkrátka nadpozemsky krásná. Děkuji.”

13.11.2019 Věra Pokorná

„Jako vždycky jsem naprosto spokojená. Krásná voňavá mýdla, pečlivě zabalená, takže se nemusím bát, že se jim cestou něco stane. Pro mně další várka malých dárků pro přátele. Některá si samozřejmě nechám pro sebe. Děkuji. Stává se ze mě stálá zákaznice.”

24.5.2018 Martina Nezhybová

„Zdraví velmi spokojená a i v budoucnu věrná zákaznice....mockrát děkuji za krásné zboží i za dárek... učitele budou na konci roku nadšení a já také...ať se daří...”

22.2.2017 Lenka Netolická

„Nakupovala jsem již po několikáté, jsem velmi spokojená s rychlostí vyřízení objednávky, s voňavými krásnými mejdlíčky a vždy je v zásilce drobný dáreček, který moc potěší ”

9.11.2016 Elena Cholujová

„Som nadšená - mydlá sú nádherné, rýchle doručenie, perfektne zabalené, príjemná komunikácia + krásny darček :)) Vrele doporučujem, určite sa vrátim!”

28.11.2015 Martina Vaníková

„Maximální spokojenost:Mýdla jsou krasná,voňavá a precizně zabalená jak na přepravu,tak dárkově. Výborná komunikace-všem doporučuji!”

19.12.2014 Jarmila Pellantová

„Dobrý den. Ráda se připojuji ke spokojeným zákazníkům. Mýdla - malá umělecká díla - jsou krásná. Jistě udělají vnučce obrovskou radost. Dorazila včas a řádně zabalená, což znamená - nepoškozená. Ještě jednou moc a moc děkuji a přeji krásné Vánoce nejen výrobkyni, ale všem kolem!!!”

16.2.2013 Mária Hosmanová

„Spokojenost jako vždy, nádherná propracovaná mýdla! :)”

6.12.2012 Barbora Rychterová

„Krásné, krásné, krásné!!! Mýdlíčka jsou opravdu moc hezká, pečlivě a s láskou vyrobená. A jejich vůně jsou opravdu jedinečné! Děkuji i za skvělou komunikacia rychlé dodání. I za milý dáreček:) Všem vřele doporučuji!”

10.12.2011 Milada Koubková

„Mydélka nejen krásně vypadají, ale zároveň i nádherně voní. To jsem hledala a díky vám i našla. Ještě jednou moc děkuji a mohu jen doporučit :-)”

21.3.2011 Markéta Kolaříková

„Mýdla jsou úúúúúúúúúúúúžasná. Jsem moc spokojená - lépe řečeno děti jsou spokojené!”