O solích

Vítejte v království vonných solí

Od roku 2017 pro Vás vyrábíme unikátní vonné soli.
Jejich unikátností je opravdu obrovské množství hořčíku, který obsahují díky epsomské soli, z které se vyrábějí.

Epsomská sůl je známá již od 17. století, kdy byla objevena u města Epsom ve Spojeném království, právě pro svůj vysoký obsah hořčíku.

Koupel s epsomskou solí je snad nejpohodlnější a nejpříjemnější způsob jak hořčík velice rychle doplnit, protože do lidského těla může vstoupit i skrz lidskou kůži. Navíc neprochází skrz žaludek, nesnižuje se tedy tím jeho účinnost.

Hořčík je vůbec báječná věc. Uvolňuje svalové napětí, udržuje naše buňky zdravé a zpomaluje jejich stárnutí. Je velice účinný proti stresu a při bolestech hlavy. A navíc pomáhá produkovat hormon Serotonin, hormon, který je zodpovědný za náš pocit pohody a štěstí.

Aktuálně můžete vybírat ze sedmi variant vůní, plus pro znalé máme také čistou epsomskou sůl v potravinářské kvalitě.

Tip od spokojených zákazníků:
Naše soli opravdu velmi intenzívně voní, po koupeli proto zkuste nechat vanu do vystydnutí vody napuštěnou. Teplý vzduch z vany Vám roznese vůni hodně daleko… ☺
A protože barvíme naše soli pouze přírodou, vana stačí potom pouze opláchnout. ☺

Všechny naše výrobky mají oficiální certifikaci podle zákona č. 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví a podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady č.1223/2009 o kosmetických přípravcích.

Jsou samozřejmě notifikovány na Evropském portálu CPNP v Bruselu.

Veškeré fotografie a texty uvedené na těchto webových stránkách jsou v souladu s platnými zákony ČR chápány jako duševní vlastnictví, a jsou chráněny autorskými zákony a zákony na ochranu duševního vlastnictví.
Jakékoliv použití textů a fotografií je možné pouze s výslovným, písemným souhlasem majitele těchto stránek.